Déjà vu

Kim bu Ümit Ülker?

“İsmi bana yabancı gelmedi, gözüm bir yerden ısırıyor” diyorsanız hatırlatmalarda bulunayım, belki “Déjà vu” durumuna bir çözüm bulabiliriz.

Çemberlitaş, Kireçburnu, Çiftehavuzlar, Selamiçeşme, Acıbadem, Feneryolu taraflarında oturduysanız, Şükrü Naili Paşa, Büyük Reşit Paşa, İlhami Ahmet Örnekal, Saint Joseph, Fenerbahçe Lisesi, Özel ABC Koleji, İstanbul Üniversitesi, Yıldız Teknik’te okuduysanız, Günaydın ve Hürriyet gazetelerini, Günaydın Arkadaş, Hürriyet Çocuk Magazin, Bravo ve Playboy, Genç Adam dergilerini takip ettiyseniz de anımsıyor olabilirsiniz.

Birleşik Reklamcılar, Pars McCann, Atölye Reklam, Aya, Radar, RPM/Radar, Yorum, Horizon, Rekta, 10.Köy, M.A.R.K.A., Publizon, Cream gibi ajanslarda çalıştınız ya da bu ajanslardan birisine reklamveren oldunuz mu?

DAÜ, Yıldız, Bahçeşehir gibi üniversitelerde öğrenim gördünüz ya da seminerlere, workshoplara katıldınız mı?

Ralliye meraklıysanız, Fenerbahçeliyseniz, Fotospor, 12. Adam gibi gazetelerde spor yazıları okuduysanız, reklam, sinema, görsel tasarım konularına meraklıysanız da bu isim karşınıza çıkmış olabilir. Kalamış’ta, Fenerbahçe’de, Cadde’de  de mi karşılaşmadık?

Reklamveren ya da tedarikçi de değil misiniz?..

Yeme içmeye, karikatüre, kitaplara, müziğe merakınız var mı?

Belki sadece Facebook arkadaşı da olabiliriz.

“Déjà vu” vardır. Yanılıyor olamazsınız…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Thi mati pestus matius nexus lookent